En Popüler Sorular

1. ZeddSoftware Nedir?

ZeddSoftware, websitesi sahibi olmak isteyen işletme ve şahısları kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı bir websitesi sahibi yapmayı amaçlayan bir kuruluştur.

2. 8 Yıllık Tecrübe Nereden Geliyor?

ZeddSoftware kurulmadan 8 yıl önce başladığımız bu serüvene artık daha realist bir portföy ve daha kurumsal bir arayüz ile devam etmek istedik. Bu yüzden ZeddSoftware’ı kurduk.

3. Lisanslı Ürünlerde Nasıl İndirim Sağlıyorsunuz?

Themeforest, Codecanyon, Audiojungle, Videohive, Graphicriver, Photodune, 3docean bayiliklerimiz bulunmakta olup, sizler tarafından gelen siparişlere göre dosyalarınızı indirimli fiyattan satın alarak indirmeniz için panelinize yüklüyoruz. Böylece daha yüksek fiyatlar yerine, daha uyguna lisanslı ürün sahibi olmuş oluyorsunuz.

4. Lisanslı Ürün Güncellemeleri Nasıl Oluyor?

Bizler çokça ürüne ev sahipliği yaptığımız için bazı güncellemeler gözden kaçabiliyor. Bu güncellemeleri destek sistemi üzerinden bize bildirerek, güncellenmiş dosyaların panelinize eklenmesine hızla yardımcı olabilirsiniz.

5. Anahtar Teslim Websitesi Nedir?

Anahtar teslim websitesi, sizin sadece arkanıza yaslanarak websitenizin inşa edilişini izlemenizdir. Siz hiçbir emek harcamazsınız. Her şeyi biz yaparız. Sizin adınıza sitenizi kurduktan sonra panelinizden bilgilerinizi indirebilirsiniz.

6. Sunucu Güvenliği Nasıl Oluyor?

Websitenizi tamamen bize ait bir sunucuda barındırıyoruz. Yurt dışı lokasyonlu olan sunucularımızda Warez/Cinsellik/İllegal olmaması koşuluyla tüm websitelerini barındırabiliriz. Sunucularımızda DDOS koruması zaten entegre edili bir biçimde gelmektedir. Websitelerinizi DDOS saldırılarına karşı her daim korumaktayız.

7. SEO Nasıl Yapılıyor?

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bir websitesinde SEO’da dikkat edilmesi gereken ne varsa dikkat ediyoruz. Websiteniz kurulduktan sonra ilk SEO ayarlarını yaparak Google’ın ve diğer arama motorlarının websitenizi doğru tanıması için hazırlıyoruz.

8. GTMetrix ve Site Hızlandırma İşlemleri

GTMetrix ve diğer site hızlandırma işlemleri yapılırken GTMetrix raporları göz önünde bulundurulur. Websiteniz ilk kurulduğunda ve son haliyle size ticket üzerinden dönüş sağlanır.

9. Ürünlerinizi ve Paketlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Websitemizde bulunan ürünleri üst kısımdaki menüde bulunan Market kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

10. Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Havale/EFT, Kripto Para ile ya da Kredi Kartı ile taksitli, taksitsiz olarak ürünlerden ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

11. İade Koşulları Nelerdir?

Satın alınan dosyalarda sipariş onaylandıktan sonra iade kabul edememekteyiz. Siparişiniz henüz onaylanmadıysa yani incelemede ya da işlemde ise destek talebi oluşturarak bunun yanlış bir satın alma olduğunu belirtebilirsiniz.

12. Mobil Uygulama ve Website Analizi Nedir?

Websitenizin ya da mobil uygulamanızın analizini yaparak size en uygun teklifleri iletiyoruz. Çalışmak isterseniz prosedürleri uygulayarak çalışmaya başlıyoruz.

13. Hizmet Teslim Süresi Nedir?

Anahtar teslim websitelerde hizmet süremiz maksimum 1 haftadır. Mobil uygulama ve özel yazılım websitelerinde bu süre değişiklik göstermektedir. Market için satın almalarınızda en hızlı şekilde onay alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Site Analizi

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yardıma ihtiyacınız var ise ZeddSoftware yanınızda, yenilikçi çözümlerimiz ile sizinle de çalışmak isteriz.

İş Ortakları

İş Ortağımız olarak indirimli fiyatlardan faydalanabilir ve müşterileriniz için satın almalarınızı yapabilirsiniz.

Yenilikler & Güncellemeler

Ekibimiz tüm ürünleri ve websitelerini her daim en güncel sürümlerle güncel tutmaktadır.

Hızlı Başlangıç

Sizi zorlamıyoruz! Kayıt olmanız sadece 1 dakika. Hemen kayıt olun ve indirimli fiyatlardan yararlanın.